Reklamy
Aktualności Startupy

Clicktrans.pl: serwis aukcji transportowych

Nie masz jak przewieźć szafy, psa, kartonu bananów? Wrzuć ogłoszenie na Clicktrans.pl. Trafi ono do przewoźników (zarówno firm transportowych, jak i osób prywatnych). Jeśli jadą przez miejsce przeznaczenia, mogą tanio przewieźć twoje rzeczy jako tzw. doładunek.

Korzystając z serwisu można przetransportować m.in. meble, motocykle, skutery, samochody, jachty, ładunki wymagające specjalnej ostrożności, produkty rolne, sprzęt AGD lub dowolną paczkę.

Korzyść jest obopólna: z jednej strony niska cena transportu dla klienta, po licytacji „w dół”, a z drugiej strony nowe zlecenie dla firmy transportowej.

Dzięki komunikacji między osobami poszukującymi transportu, a przewoźnikami, możliwe jest skuteczne i trwałe zmniejszenie liczby niepotrzebnych przejazdów. 35% przewozów w Polsce to tzw. „puste przebiegi”.

Clicktrans.pl zapewnia, że dzięki niemu można zaoszczędzić do 60% kosztów przejazdu. Serwis założony przez Agnieszkę Korzeniewską i Michała Brzezińskiego otrzymał m.in. wyróżnienie w konkursie Gdyński Biznesplan. Pod swoje skrzydła wziął ich także Pomorski Park Naukowo – Technologiczny.

Reklamy