Secfense, polska firma która umożliwia i usprawnia wdrożenie wieloskładnikowego uwierzytelniania w dużych firmach, dostała się do prestiżowego programu Google for Startups Growth Academy: Cybersecurity. Jego celem jest wyłonienie najlepszych rozwiązań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Secfense będzie rywalizował z 14 innymi firmami z siedmiu krajów.

Udział Secfense w programie Google to sukces dla firmy oraz polskiego sektora technologicznego, który pokazuje, że mamy wiele do zaoferowania w zakresie innowacyjnych rozwiązań związanych z bezpieczeństwem w sieci.

Jak podkreśla Tomasz Kowalski, CEO Secfense: "Dostanie się do programu Google to nie tylko prestiż, ale również potwierdzenie potrzeby używania najlepszych i najskuteczniejszych zabezpieczeń przed phishingiem w dużych firmach. Stosowanie wieloskładnikowego uwierzytelniania, pomimo tego, że dziś jest już praktycznie obowiązkiem dla każdej organizacji, to do niedawna było trudne lub nawet niemożliwe. Stworzyliśmy technologiczny pomost umożliwiający kompatybilność każdego rodzaju MFA z systemami i aplikacjami, które mogą być przez różne czynniki w tym zakresie ograniczone. Jesteśmy dumni, że jako jedyna polska firma znaleźliśmy się wśród tak wyselekcjonowanego grona.”

Secfense to jedna z 15 firm, które dostały się do programu Google. Wśród pozostałych uczestników są m.in. takie firmy jak HyperProof, Identiq, czy CyCognito. Program Google, w ramach którego odbywa się konkurs, ma na celu wyłonienie najbardziej innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa w sieci oraz wsparcie startupów w rozwijaniu ich produktów.

– Program Google to dla nas nie tylko szansa na rozwój, ale także idealna opcja na budowanie relacji i współpracę z innymi innowacyjnymi firmami  dodaje Kowalski.

Konkurs i program Google daje wybranym firmom dostęp do najlepszych narzędzi, praktyk i połączeń w celu dalszego rozwoju swojego biznesu i projektów.

Secfense został wybrany spośród ponad 120 zgłoszeń z całego świata.


Zobacz również