Reklamy
Aktualności Inwestycje

Dopiero wystartowali, znaleźli inwestora

Serwis Szybkieumowy.pl znalazł inwestora. INIS przejął 34% udziałów z opcją ich dokupienia w momencie realizacji projektu zgodnie z wyznaczonymi celami.

Portal udostępnia użytkownikom bazę umów, które tworzone są przez ekspertów prawnych. Oferuje też usługę pisania dedykowanych dokumentów.

– Inwestycja pieniężna zostanie przeznaczona w dużej mierze na działania marketingowe i promocyjne. Rozmowy toczyły się przez miesiąc – wyjaśnia Zuzanna Dolińska, pomysłodawczyni serwisu. – Polegały na przedstawieniu projektu w formie prezentacji naszych planów rozwoju oraz budżetu. Został też przeprowadzony audyt IT i due dilligence w projekcie szybkieumowy.pl – po tych analizach inwestor podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy – dodaje.

Serwis stworzyła wrocławska firma International Law Advisors. Po kilkumiesięcznych pracach i testach wersji beta, projekt wystartował 17.04.2013 r. W zespole pracują trzy osoby, ale część zadań wykonywana jest przez firmy partnerskie lub podwykonawców. – Mamy też grupę zaprzyjaźnionych doradców i specjalistów, którym zlecamy realizację zadań, w których są ekspertami – dodaje Dolińska.

INIS to e-mailingowa sieć reklamowa. – Dlaczego szybkieumowy.pl? Firma tworzy innowacyjne produkty z wykorzystaniem narzędzi z których sami już korzystamy. Widzę tutaj wachlarz wzajemnych korzyści. Jest to ciekawa idea w której z wielką radością będziemy uczestniczyć. Dzięki takim serwisom użytkownicy mają dostęp do usług za które doniedawna musieli słono płacić. Wierzymy, że nowa Spółka idealnie wpisuję się w naszą politykę rozwoju i będzie idealnym uzupełnieniem naszego portfolio – komentuje Roman Grygierek, brand manager spółki INIS.

Reklamy