Aktualności

Paczkomaty InPost na Słowacji w modelu na wyłączność

Rafał Brzoska Grupa Integer

Na przełomie 2012 i 2013 roku Grupa Integer.pl uruchomiła na Słowacji pierwsze 50 Paczkomatów InPost. Wszystkie automaty funkcjonować będą na słowackim rynku w oparciu o umowę ‘na wyłączność’ wynajmu skrytek, zawartą między Grupą Integer.pl a IN TIME, wiceliderem słowackiego rynku kurierskiego w sektorze B2C.

Słowacka firma należąca do Austrian Post specjalizuje się również w logistycznej obsłudze sektora e-commerce, dlatego opcja dostawy do Paczkomatów towarów kupionych w sieci będzie w najbliższym czasie dostępna dla klientów kilkuset słowackich sklepów internetowych.

Równolegle Grupa Integer.pl rozpoczęła wdrażanie Paczkomatów na Ukrainie. Już w marcu 2013 roku InPost komercyjnie udostępni w Kijowie 20 automatów brandowanych marką easyPack. Docelowo w tym regionie – w ramach 4-letniej, zagranicznej ofensywy – może być wdrożonych nawet 250 Paczkomatów InPost.

Tylko w 2013 roku – dzięki umowie z PineBridge Investments – kierowana przez Rafała Brzoskę Grupa Integer.pl uruchomi 3.400 nowych urządzeń na całym świecie, a na rozwój tej usługi przeznaczy w 2013 roku około 65 mln EUR.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com