Reklamy
Aktualności Inwestycje

Rafał Brzoska kupił 15% udziałów w Key2Print

Key2Print stworzyła uniwersalne rozwiązanie e-commerce dla branży poligraficznej, które pozwala na sprzedaż usług drukarskich on-line. Rafał Brzoska – prezes Grupy Integer.pl – objął 15% udziałów w technologicznejspółce Key2Print. Tym samym dołączył do dotychczasowego inwestora finansowego – funduszu AIP Seed Capital – który posiada również 15% udziałów w spółce.

„Na globalnym rynku jest jeszcze wiele miejsca na nowatorskie usługi, które mogą doskonale wpisać się w makrogospodarcze trendy rynkowe. Nowe technologie, które mogą być synergiczne dla Grupy Integer.pl, leżą w kręgu moich biznesowych zainteresowań, stąd decyzja o zainwestowaniu w Key2Print. Na korzyść tej inwestycji przemawia wysokie tempo wzrostu zleceń drukarskich on-line oraz perspektywy rynku. Rynek e-commerce cały czas prężnie się rozwija i zdobywa coraz to nowych sympatyków. Innowacyjne usługi on-line to przyszłość” – wyjaśnia Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

System sprzedaży on-line dla branży poligraficznej pomaga obniżyć koszty produkcji i daje klientom drukarni możliwość tworzenia własnych wizytówek, ulotek, plakatów czy notatników za pomocą prostych w obsłudze szablonów. Uniwersalne oprogramowanie umożliwia kontakt z klientem przez 24 godziny na dobę. Oprogramowanie działa w modelu Software as a Service i jest w pełni konfigurowalne na potrzeby firmy, pozwalając drukarniom na przejrzystą prezentację całej swojej oferty. Gotowy produkt działa na zasadzie subskrypcji i pozwala na zbudowanie zindywidualizowanego systemu sprzedaży on-line.

Dotychczas z systemu Key2Print skorzystały firmy poligraficzne ze Szwecji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy też Włoch.

Reklamy