Reklamy
Aktualności Startupy

Startup Weekend Trójmiasto już 9-11 listopada

Druga edycja Startup Weekend Trójmiasto odbędzie się w dniach 9-11 listopada w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. 100 przedsiębiorczych osób dobierze się w zespoły i w 54 godziny przygotuje prototyp startupu.

Po intensywnych dwóch dniach pracy zespoły zaprezentują swoje projekty oraz otrzymają wartościowe informacje zwrotne od jury. Wyłoniony zostanie najlepszy projekt trójmiejskiej edycji Startup Weekend.

Startup Weekend to szansa na poznanie wspólników, stworzenie dobrze rokującego projektu oraz zdobycie potencjalnych sponsorów. Można też wygrać liczne nagrody, m.in. wyjazd na Maltę na Startup Demo Day, promocję startupu w mediach i płatności online od PayLane.

Mentorami drugiej edycji Startup Weekend Trójmiasto są m.in. Krzysztof Piwowar z Grupy Nokaut, Karol Zielinski z PayLane, Michał Bachryj z Wirtualnej Polski czy Sebastian Brzuzek z Meritum Bank.

Aby wziąć udział w Startup Weekend Trójmiasto wystarczy zarejestrować się na stronie Eventbrite. Chętni mają czas do 8 listopada.

Reklamy