Reklamy
Aktualności Inwestycje

Technoboard: wprowadzi swoje spółki na NewConnect

Pierwszy z debiutów planowany jest na trzeci kwartał 2012 roku. TechnoBoard rozpoczął już wstępne rozmowy z inwestorami polskimi i zagranicznymi.

Fundusz poszukuje inwestorów chętnych na wykup od 20 do 40% akcji w kwotach od 100 000 Euro. – Przygotowaliśmy wstępne wyceny spółek i oferty akcji. Nasza oferta wyróżnia się na rynku tym, że proponujemy umiarkowane ceny za udział w dobrze zdefiniowanych, funkcjonujących na rynku, bardzo perspektywicznych e-biznesach. Nasze biznesy prezentujemy w sposób bardzo przejrzysty i otwarty. Chcemy pokazać w ten sposób inwestorom, że podchodzimy partnersko do rozwoju ich zysków na bazie naszych przedsiębiorstw – mówi Mariusz Sperczyński, prezes zarządu TechnoBoard.

Spółki przygotowywane do wprowadzenia na NewConnect aktualnie są w trakcie przekształcania
w spółki akcyjne oraz tworzenia dokumentów informacyjnych.

Informacje o spółkach:

  • mKsiegowa (ERP mobile) – oprogramowanie przeznaczone do samodzielnego prowadzenia pełnej księgowości dla spółek handlowych, instytucji czy stowarzyszeń.

www.mksiegowa.pl

  • Inpingo – oprogramowanie pozwalające na edycję i skład publikacji cyfrowych i przeznaczonych do druku, zarządzanie wydawnictwem oraz wielokanałową dystrybucję.

www.inpingo.pl

  • e-Stolik – serwis umożliwiający dokonanie rezerwacji stolika w restauracji, jako jedyny w Polsce, także w 360o

www.e-stolik.pl

  • Redbelt – platforma monitoringu i zarządzania wizerunkiem firmy w mediach społecznościowych GUARDA.

www.guarda.pl

Reklamy