Aktualności

Trejdoo.com: początek zagranicznej ekspansji

Koszt zasilenia w funty portfela na Trejdoo.com poprzez wykonanie lokalnego przelewu na Wyspach to 2 funty. Dokonując wymiany np. funtów na złotówki użytkownik platformy unika spreadu, a wypłata złotówek dokonywana jest z rachunku na Trejdoo.com (który ma umowę z londyńskim bankiem) na wybrany rachunek banku w Polsce bez żadnych dodatkowych opłat. Całkowity koszt przesłania i wymiany pieniędzy do kraju wynosi zatem 2 funty, a cała transakcja wykonywana jest w trybie ekspresowym.

Do tej pory Polacy mieszkający na Wyspach radzili sobie w różny sposób – przewozili gotówkę do kraju albo korzystali z oferty wielu brytyjskich sklepów, które „przy okazji“ dokonują wysyłki pieniędzy poza granice kraju.

Spółka coraz mocniej akcentuje plany ekspansji na zagraniczne rynki. Szczególnie escrow – drugie z narzędzi dostępnych na Trejdoo.com – odpowiada na potrzeby przedsiębiorców. O tej usłudze już pisaliśmy w artykule Trejdoo.com: start nowej platformy finansowej. Z obu oferowanych przez Trejdoo.com narzędzi korzystać można za pomocą jednego konta.

Więcej na Trejdoo.com

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com