Reklamy
Marketing

Trójwymiarowa magia przyciągania

W biznesie ważne jest to, by zostać dostrzeżonym. Nawet jeśli ma się zażartąkonkurencję, nic nie stoi na przeszkodzie, by zjednać sobie nowych klientów. Musimy jednak w tym celu podjąć konkretne działania. Czy logo wyeksponowane w zupełnie innym wymiarze pozwoli nam na przyciągnięcie należytej uwagi?

Poczynienie zmian może przynieść szereg wymiernych korzyści. Być może to już czas i najwyższa pora na to, by odświeżyć nieco zakurzone logo. Wyeksponowanie go na produkcie we właściwy sposób może przyczynić się do wzrostu sprzedaży. Skoro istnieje na to szansa, to warto poszukać już teraz odpowiedniego wykonawcy emblematów.

Nowe logo – nowa szansa na sukces

Niezależnie od prezentowanej wizji marki, bez wątpienia ważne jest to, by dotarła do świadomości jak największej grupy odbiorców. Żeby to uczynić, niekoniecznie trzeba wyłożyć ogromną sumę pieniędzy na kolejną kampanię reklamową. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie dokonanie drobnych, aczkolwiek zauważalnych zmian w zakresie znakowania produktów.

Nawet najciekawsze logo może zostać niezauważone przez niewłaściwą ekspozycję. Stąd też warto zainteresować się nowatorskimi formami znakowania, jakimi są naklejki wypukłe 3d. Niezwykle atrakcyjne od strony wizualnej, mogą przylegać nie tylko do płaskiej powierzchni. Przybierają różne i niezwykle interesujące kształty, które mogą się podobać.

Tego rodzaju naklejki mają o wiele więcej zalet niż tylko to, że prezentują się w atrakcyjny sposób. Mocno przylegają do określonej powierzchni i trzeba sporo wysiłku, by je trwale uszkodzić. Struktura zalewana żywicą i utwardzana w ściśle określonych warunkach nie ma sobie równych. Dodatkowym gwarantem jakości jest to, że całość powstaje na maszynie przy wsparciu komputera, więc nie ma możliwości wystąpienia żadnych niedoróbek, a cała partia wygląda identycznie.

Możesz zrobić to jeszcze lepiej

Wypukłe naklejki 3D to obecnie coraz częstszy widok. Konkurencja nie śpi i każdy, komu zależy na poprawieniu wyników sprzedaży, w końcu poczyni działania w zakresie efektywniejszego eksponowania symboli firmowych w przestrzeni publicznej. Jednak wiele tak naprawdę zależy od tego, kto zajął się wyprodukowaniem emblematów. Z ich jakościąbowiem bywa różnie.

Jeżeli zależy nam na tym, by mieć pewność, że zamówiona partia emblematów będzie produktem dopracowanym w każdym calu, warto zainteresować się ofertą firmy Polinal. Ten polski producent emblematów już od 15 lat dostarcza klientom logotypy cechujące sięniespotykaną dbałością o szczegóły.

Tworzone przez firmę Polinal naklejki mogą przybierać niemal dowolne kształty. Można z nich stworzyć także napisy epoksydowe, które jeszcze bardziej zwracają na siebie uwagę. Realizacja takich projektów odbywa się na ogół w ekspresowym tempie, a efekty prac niejednokrotnie zaskakują na plus klientów.

Logo odpowiednio wyeksponowane może przynieść dodatkowe korzyści. Dziś na wielu produktach umieszcza się je w formie trójwymiarowej naklejki. Rozwiązanie to ma szereg plusów, a co najważniejsze – jest względnie tanie w produkcji. To sprawia, że coraz więcej firm stawia na ten wariant.

Reklamy