Reklamy
Startupy

Planujesz otwarcie startupu w Warszawie? Pracuj skutecznie, a nie ciężko!

Otwarcie startupu to ogromne wyzwanie, do którego trzeba się odpowiednio przygotować. Testowanie i doskonalenie modelu biznesowego, szukanie finansowania, koordynowanie zespołu, prowadzenie marketingu, negocjowanie kontraktów, nadzorowanie rachunkowości i kwestii prawnych, to w przypadku startupów często zadanie niewielkiej grupy osób. Do tego czasem dochodzi brak doświadczenia i niezbędnej wiedzy. Naprzeciw trudnością wychodzi inkubator przedsiębiorczości Keep Going Group, którego specjaliści kompleksowo zajmą się wszelkimi formalnościami związanymi z Twoim biznesem!

Z hasłem „Pracuj skutecznie, a nie ciężko!” inkubator przedsiębiorczości Keep Going Group wychodzi naprzeciw potrzebom startupów. Wsparcie dotyczy przede wszystkim outsourcingu księgowości i marketingu, ale w ramach współpracy otrzymujemy również liczne konsultacje i mentoringi, zniżki na szkolenia, biura serwisowane, coworkingi, szkolenia, czy wsparcie w zakresie chociażby RODO, umów, regulaminów i rejestracji spółki.

Więcej: https://keep-going.pl/

Wybierając usługi inkubatora przedsiębiorczości korzystamy z biura rachunkowego pod inkubatorem, które oferuje więcej niż konkurencja, a do tego specjalizuje się w zawiłych tematach, które są typowe dla startupów. Raportowanie zarządcze, prowadzenie oddzielnej ewidencji kosztów przy dotacjach, rozliczanie sprzedaży z aplikacji mobilnych, transakcje walutowe to zagadnienia, które mogą sprawić wiele trudności przeciętnemu księgowemu, który nie ma doświadczenia w pracy ze startupami. Wybierając biuro rachunkowe pod inkubatorem otrzymujemy opiekę osób doświadczonych i odpowiednio przygotowanych merytorycznie w tym zakresie.

Doradztwo prawne

Specyfiką pracy startupu jest również balansowanie w rejonach, w przypadku których może pojawić się wiele wątpliwości dotyczących regulacji prawnych. Rozsądne zatem jest oczekiwać od inkubatora przedsiębiorczości, z którego usług korzystamy, że zaoferuje nam również wsparcie prawne na odpowiednim poziomie. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w przypadku poruszania się w obszarach takich, gdzie przepisy wciąż są dostosowywane i na bieżąco zmieniane – np. projekty oparte o cyfrowe waluty.

Dostępność biura księgowego

Biorąc pod uwagę, że stały kontakt z biurami rachunkowymi jest niezwykle ważny, warto zdecydować się na takie biuro, które zapewni szeroką dostępność księgowego – telefonicznie, mailowo czy fizycznie w siedzibie inkubatora. Możliwość skonsultowania kwestii finansowych czy kadrowych, ułatwi zarządzanie startupem, a także pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, które byśmy poświęcili na poszukiwanie odpowiedzi na nasze pytania.

Dodatkowe korzyści z usług inkubatora

Niewiele biur rachunkowych w Warszawie oferuje swoim klientom dodatkowe korzyści. Z inkubatorem przedsiębiorczości Keep Going Group otrzymujemy znacznie więcej niż podstawową usługę. Jest to dostęp do sieci partnerskiej, czy pomocnych w prowadzeniu firmy płatnych narzędzi online, na preferencyjnych warunkach. Bardzo wartościowym bonusem jest również dostęp do sieci coworkingowych i zniżki na różnego rodzaju szkolenia, pozwalające udoskonalić swój biznes i podnieść kwalifikacje kadry. Szkolenia dotyczą zarządzania, rozwoju osobistego i kompetencji HR, marketingu (pozycjonowania stron, kampanii w Google), testowania modeli biznesowych (lean startup) oraz finansów, czy prawa.

Właśnie takie, dodatkowe korzyści oferuje biuro rachunkowe pod inkubatorem przedsiębiorczości Keep Going Group. A warto zaznaczyć, że są to wyłącznie korzyści dodatkowe. Skorzystanie z oferty biura oznacza przede wszystkim księgowość dla startupu na najwyższym poziomie. Z Keep Going Group możesz pracować skutecznie, a nie ciężko!

Reklamy