Aktualności

LMS Invest zainwestował w Sellbox

Poznański fundusz LMS Invest, będący częścią SpeedUp Venture Capital Group, zainwestował w Sellbox – zwycięzcę konkursu Startup Sprint Finanse sprzed 2 lat.

Sellbox to platforma dzięki której każdy może w prosty i szybki sposób sprzedać autorskie pliki trzymane na Dropboxie lub Google Drive. Wszystko to za pośrednictwem niemal jednego kliknięcia a właściwie przeciągnięcia pliku. W przypadku Sellboxa, w odróżnieniu od konkurencji, pieniądze pojawiają się na koncie Pay Pal sprzedawcy od razu po zakończeniu udanej transakcji. Sam model biznesowy platformy opiera się na stałej 5% prowizji od zrealizowanych transakcji.

– Największą grupę sprzedawców Sellboxa stanowią niezależni twórcy gier. Jest to wynikiem naszej koncentracji na tym rynku, który swoją wartością dwukrotnie przewyższa cały rynek produktów cyfrowych – mówi Piotr Machowski, CEO Sellboxa.

Teraz twórcy Sellboxa przygotowują się do wyjazdu do USA, aby dołączyć do programu tamtejszego akceleratora Plug and Play. Udział w programie jest możliwy dzięki wyróżnieniu w drugiej edycji programu Go_Global, organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Komentarze

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com