Reklamy
Aktualności Inwestycje

Privacy Protector pozyskał 1 mln zł od inwestorów

Fundusz Zalążkowy Krakowskiego Parku Technologicznego, oraz w drugiej fazie Satus zainwestowali łącznie ponad milion złotych w Privacy Protector.

Privacy Protector koncentruje się na bezpieczeństwie osobistych danych przesyłanych przez Internet. Zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem: Błażej Marciniak, CEO firmy  jest doświadczonym managerem projektów IT, ostatnio kierował projektem wdrożenia usług mobilnych dla mBanku i MultiBanku.

Marek Cieśla to weteran startupów, specjalista od marketingu i sprzedaży online – do jego osiągnięć można zaliczyć takie projekty jak AllPlayer czy agencja marketingowa MIMI Group. Nad organizacją pracy i finansami czuwa Tomek Widerski, doświadczony dyrektor operacyjny z wieloletnim stażem w biznesie.

– Jeszcze kilka lat temu przechowywanie w chmurze danych wrażliwych było nie do pomyślenia. Dzisiaj takie rozwiązanie wydaje się być niezwykle naturalne, choć wciąż budzi obawy w kontekście bezpieczeństwa. Projekt w który zainwestowaliśmy proponuje rozwiązanie tego problemu – mówi Marcin Bielówka, Prezes Zarządu FZ KPT.

Reklamy